Logo Yanı Reklam

Cam teras'ta masa tenisi keyfi

Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu tarafından “6 Nisan Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü” olarak ilan edilen 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü Karabük'te de  etkinliklerle kutlandı.
 
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü münasebetiyle Safranbolu Kristal Cam Terasta düzenlenen etkinliğe Karabük Valisi Mehmet Aktaş, Safranbolu Kaymakamı , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, Masa Tenisi İl Temsilcisi  ile masa tenisi sporcuları katıldı.
 
Dünyada ilk defa yerden 90 metre yüksekte, cam teras üzerinde masa tenisi oynayan Vali Mehmet Aktaş “ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Masa Tenisi İl Temsilciliğimiz Karabük ve Safranbolu için çok özel bir yer olan Kristal Cam Terasta bir etkinlik düzenlediler. Çok güzel düşünülmüş bir program, ben kendilerine teşekkür ediyorum. Masa tenisi ilimizde oldukça yaygın bir spor dalı, yaklaşık 4 bin civarında lisanslı sporcumuz var. Arkadaşlarımızın gayretleriyle inşallah bu sayıyı daha da yükseklere çıkartacağız.” şeklinde konuştu.